Гель для рук антисептичний, дезинфікуючий гель, санітарний гель, антисептичний. Купити в - Интернет магазин 4ever cosmetics в Украине

Коли немає можливості помити руки з милом і водою, наш антисептичний гель для рук - це кращий спосіб тримати руки в чистоті і залишатися здоровим. Дезинфікуючий засіб є на 99,9% ефективним проти більшості поширених мікробів.
Гель для рук антисептичний від 4ever Skin Naturals сертифікований за міжнародними стандартами якості, робиться без ГМО і на...

Коли немає можливості помити руки з милом і водою, наш антисептичний гель для рук - це кращий спосіб тримати руки в чистоті і залишатися здоровим. Дезинфікуючий засіб є на 99,9% ефективним проти більшості поширених мікробів.
Гель для рук антисептичний від 4ever Skin Naturals сертифікований за міжнародними стандартами якості, робиться без ГМО і на 99,9% результативний проти левової частки загальновідомих мікробів. Склад розроблений без парабенов, синтетичних ароматів і глютену. Замість цей наш санітарний гель збагачений ароматизованими ефірними оліями і зроблений з органічними компонентами.
Для отримання максимального знезараження, нанесення потрібно на усі відкриті поверхні, такі як ділянки навколо нігтів, між пальцями, на тильній стороні великого пальця, і навколо зап'ястка. Гель для рук антисептичний має бути ретельно розтертий в руках тривалістю не менше 30 секунд.
Рекомендовано проводити знезараження на регулярній основі: перед приготуванням або їдою, лікуванням ран, після дотику до хворого або постраждалої особи, при установці або витяганні контактних лінз, відвідуванні публічних місць, після контакту з тваринами і так далі. Санітарний гель стане Вашим незамінним помічником і супутником будинку, в офісі, в публічних місцях і ділянках скупчення людей, гарантуючи Вам граничний рівень дезинфекції (антисептический) і захисту від усіх відомих мікробів і більше того, м'яко і ніжно забезпечуючи зволоження і догляд за Вашими руками.

Більше

Анти септик для рук 

1 продукт.
0 Відгуки
207,00 грн.

Професійний гель для дезінфекції рук (антисептичний) Derma Pro ефективно бореться з мікробами, не сушить шкіру рук, залишаючи її чистою та свіжою. Ніде більше в Україні Ви не зможете купити таку професійну косметику!

Купити
1 - 1
 

Ви хочете купити дезинфікуючий (антисептичний) гель?

Інтернет магазин 4ever cosmetics пропонує Вам ексклюзивну можливість насолодитися унікальним продуктом нашого виробника - дезинфікуючий (антисептичний) гель професійної лінії Derma Pro, яка розроблена із застосуванням преміальних інгредієнтів, згідно спільних розробок з провідною лабораторією краси зі Швейцарії. Наш санітарний (антисептичний) гель є частиною лінії натуральної косметики найбільшого виробника Шрі-Ланки 4ever Skin Naturals, що автоматично говорить про рівень якості і рівень ефективності цього продукту, який вже встигли оцінити багато вдячних клієнтів на території Шрі-Ланки, Індії, ОАЕ, Австралії і інших країн. І ось тепер така унікальна можливість купити дезинфікуючий гель надається і в нашій країні. Адже наш інтернет магазин є офіційним представником виробника і Ми зацікавлені в тому, щоб українська культура активніше переймала успішний досвід Азії в застосуванні натуральної косметики, що, без сумніви, є значно кориснішою для нашого організму.

Де купити дезинфікуючий (антисептичний) гель?

Інтернет магазин 4ever cosmetics здійснює швидку, якісну і акуратну доставку по усіх містах України. Абсолютно не важливо - чи живете ви в Києві або в маленькому місті - Ви абсолютно точно доставимо замовлення до Вас. Доставляємо в: Київ, Харків, Львів, Одеса, Дніпропетровськ, Кривий ріг, Запоріжжя, Вінниця, Тернопіль, Миколаїв, Херсон, Черкаси, Чернігів, Суми та ін. У випадки виникнення будь-якого питання - дзвоните або пишіть нам - наші менеджери з радістю допоможуть Вам!
Автор