Аюрведа: що це таке

Опубліковано: System Administrator В: 4ever Skin Naturals Коли: Вторник, Июль 4, 2017 Коментарі: 0 Переглядів: 1202

Аюрведа: що це таке і чому рекомендовано вживати косметику аюрведи 

Аюрведа - найстародавнішна медична методологія у світі, яка виникла більше ніж 5000 років тому. Назва складається з двох слів древнього санскриту: " аюх" (довге життя) і " веда" (знання). - традиційна система азіатської медицини, один з різновидів альтернативної медицини. "Аюрведа" може бути переведена як "знання життя", "знання довгого життя" або навіть "науки життя".

Аюрведа є симбіозом науки і філософії, покликаним привести до гармонії фізичні, розумові, емоційні і духовні компоненти, необхідні для забезпечення здоров'я при цілісному підході.

З косметологічної точки зору - Аюрведа використовує тисячолітній досвід спостережень і знань. І має на увазі використання тільки натуральних і перевірених по своїй дієвості рослинних екстрактів в строго відведених дозуваннях.

Засновник 4ever Skin Naturals - Чандані Бандара - є сертифікованим фахівцем Аюрведи Шрі-Ланки, що дозволяє нам унікально сполучати інноваційні прориви в ніші косметології разом з тисячолітнім досвідом Аюрведичної науки, отримуючи у результаті високотехнологічні продукти з максимальному турботою про екологичну чистоту і природне здоров'я організму.

s_aw-01.jpg

Коментарі

Залиште Ваш коментар