Чим натуральна косметика відрізняється від органічної?

Опубліковано: System Administrator В: Види та типи косметики Коли: Вторник, Июль 4, 2017 Коментарі: 0 Переглядів: 1318

Чим натуральна косметика відрізняється від органічної? І що означають інші незрозумілі написи на етикетках косметики?

Природна (або ж натуральна - natural) і органічна (organic) косметика ростуть в популярності і стають доступнішими за останні пару років. 
Але терміни "органічна косметика" і "природна натуральна косметика" можуть вводити в оману. Ці терміни часто використовуються як взаємозамінювані, попри те, що мають під собою відмінності, і, як наслідок, висока вірогідність купівлі продукту, який у результаті не відповідатиме необхідному рівню очікувань кінцевих покупців. У цій статті ми спробує розібратися, як натуральні і органічні косметичні продукти відрізняються один від одного і від продуктів, позначених як "без експериментів на тваринах". 
Косметичний продукт вважається натуральним, коли він містить інгредієнти, які отримані з дарів природи ествественным шляхом (екстракти плодів, дерев, ягід, коріння і так далі), а не синтетично. Синтетичні інгредієнти робляться шляхом лабораторних маніпуляцій і не зустрічаються в природі. Хоча також можна створювати штучні аналоги натуральних інгредієнтів (таких як вітамін Е.). 
Натуральна косметика на 100% гарантує відсутність таких інгредієнтів, як нафтопродукти, парабени, лаурил і лауретсульфати натрію, фталаты, синтетичні барвники і синтетичні фарби. 
Та все ж - термін натуральна косметика, дуже розпливчатий від виробника до виробника. Найчастіше під цим терміном мають на увазі, що основні активні інгредієнти отримують з екстрактів рослин. 
Тоді виникає проблема природної ідентичності. Існує безліч інгредієнтів, які зустрічаються в природі, але також можуть робитися синтетично. Чи буде синтетична версія натурального матеріалу вважатися природною? Деякі люди скажуть " так", деякі скажуть " ні".
Усе це означає, що те, що вважається природним, варіюється від людини до людини і від організації до організації. 
Переважна більшість косметичних засобів не є 100% натуральними. Це пояснюється тим, що природа просто не робить типи хімічних речовин, які краще всього підходять для вирішення проблем, які повинні вирішити косметичні засоби. Існує мало природних очищаючих поверхнево-активних речовин. Там також не так багато природних емульгаторів. Так само не існує великої кількості природних загусників або хелатируючих агентів або консервантів. Навіть більшість природних барвників, які існують в природі, не придатні для використання, оскільки вони забруднені небезпечними важкими металами.
Щоб зробити корисну косметику, виробник майже завжди повинен хімічно модифікувати натуральні інгредієнти. Це спеціально дозволені модифікації, які лежать в основі того, як різні групи визначають порогом натуральної косметики. Регуляторнодотустимы значення до 20% хімічного складу з метою підвищення корисних властивостей і дії косметики, щоб дозволити їй все ще називатися натуральною. 
Натуральна косметика повинна стимулювати і підтримувати наші природні функції шкіри, а не витісняти фізіологічні процеси. Ці продукти пропонують ніжний, здоровий догляд і, таким чином, є важливою допомогою для здоров'я шкіри у будь-якому віці. Натуральна косметика пожвавлює і гармонізує тіло, душу і дух.
Основна відмінність між натуральною і органічною косметикою полягає в тому, що органічні інгредієнти повинні приймати строгіші стандарти чистоти. Щоб бути органічним, інгредієнт мав бути отриманий без використання синтетичних пестицидів, нафтових добрив або добрив для осаду стічних вод і не має бути генетично модифікованим організмом (ГМО). Косметика з міткою органік - означає 100% склад з таких інгредієнтів. Частенько така косметика має термін придатності до 2х місяців. 
Окрім вищеперелічених маркіровок також існують декілька додаткових категорій. 
Термін " веган" (vegan) на етикетках косметики, використовується для опису косметики, вільної від продуктів тваринного походження. 
Друк "без жорстокості" (cruel free) або ж "не тестується на тваринах" (not tested on animals) - означає, що ця косметична продукція не була протестована на тваринах.

За схожими тегами

Коментарі

Залиште Ваш коментар