Чим професійна косметика відрізняється від регулярної?

Опубліковано: System Administrator В: Види та типи косметики Коли: Вторник, Июль 4, 2017 Коментарі: 0 Переглядів: 871

Чим професійна косметика відрізняється від звичайної споживчої лінійки. Які якості вигідно відрізняють професійну косметику

Багато хто ставить питання - в чому ж відмінності професійної косметики від регулярної споживчої? 
Спробуємо розібратися в цьому. 
У кінці 1980-х і початку 1990-х років відбувалися множинні прориви і інновації в області косметичної хімії. Введення гліколевої кислоти і ретинолу в якості інгредієнта косметичних засобів для догляду за шкірою досі називають дивом і вважають епохою зародження професійної косметики. 
Професійна косметика, до складу якої входять ці речовини, в деяких кругах навіть отримала власне найменування - космецевтика., (термін був введений в ужиток Альбертом М. Клигманом, MD). Хоча цей термін і офіційно не класифікований FDA, все ж часто використовується в професійній арені догляду за шкірою для ідентифікації професійної косметики, яка робить благотворний вплив на шкіру. Дерматологічні дослідження показують, що біологічно активні речовини, використовувані в космецевтических препаратах, мають переваги, аналогічні традиційним зволожуючим кремам. 
Професійна косметика у своєму складі використовує високий відсоток активних інгредієнтів і підтверджує докази чудових рецептур продукту. Професійна лінія косметики частенько має більшу упаковку, ніж прийнята для звичайної споживчої лінії, що забезпечує велику економічну вигоду для усіх сторін, оскільки зменшуються витрати на тару, етикетки, дистрибьюцію і перевезення, а відповідно - і знижується кінцева вартість в перерахунку на 1 г продукції. Бренди, що займаються професійною косметикою підкріплені науковими даними і дослідженнями, а також часто мають засновника або прес-секретаря лікаря, прикріпленого до бренду. У зв'язку з цим професійна косметика вважається потужнішою і бажанішою як для естетів, так і їх клієнтів.
Ще одна перевага, яка характеризує професійну косметику, - представлення лінійок через салони краси і можливість спробувати продукцію в комплексі з косметологічною процедурою, а отже - можливість переконатися в якості і дієвості косметики перед купівлею більшого об'єму. 
Ось деякі з головних причин, які наочно демонструють, чому професійна косметика є вдалим вибором для купівлі: Високі концентрації - професійні продукти містять більш високі концентрації тих активних інгредієнтів, які були визнані ефективними для досягнення мети продукту і, отже, забезпечують ефективніші результати за менший час. Орієнтованість на результат - в професійній косметиці існує величезна різноманітність продуктів, які формулюються для різних станів шкіри і типів шкіри.
Регульованість складності чинників для індивідуального підходу - з професійними продуктами ви можете настроїти режим догляду за шкірою і підібрати план лікування відповідно до індивідуальних параметрів клієнта - вік, стан шкіри, спосіб життя і мети догляду за шкірою. 
Синергізм - поєднання продуктів професійної косметики дозволяє фахівцям проводити ефективніші і орієнтовані на результат обробки для різних станів шкіри. 
Економічна ефективність - за рахунок більшого об'єму упаковки - знижується собівартість 1 г продукту. Навіть якщо ціна цілої упаковки виглядає дорожче -  не полінуєтеся провести розрахунок, скільки Ви платите за 1 г - і Ви будете приємно здивовані тому, скільки Ви економите!

За схожими тегами

Коментарі

Залиште Ваш коментар