Чому важливо доглядати за шкірою?

Опубліковано: System Administrator В: Догляд за шкірою Коли: Вторник, Июль 4, 2017 Коментарі: 0 Переглядів: 1081

Чому важливо доглядати за шкірою за допомогою натуральної косметики?

Чи знаєте Ви, що шкіра - це найбільша частина нашого організму? У що вона працює без сну, відпочинку і передиху протягом усього нашого життя?

Шкіра постійно сканує обстановку навкруги і є своєрідним "щитом" між нашим організмом і довкіллям. Крім того вона забезпечує терморегуляцію і знаходиться в процесі постійного оновлення себе. 

Здорова і сяюча шкіра - гарантія того, що основні функції шкіри виконуються без застоїв і перешкод. Внаслідок чого відбувається поліпшення самопочуття і загального стану організму.

Стан шкіри залежить сильно залежить від живлення, звичок, способу життя, характеру роботи і оточення,  і навіть від неврологічного і психічного стану.

У сучасному світі стабілізація стану шкіри можлива лише у разі постійного відходу. Це особливо важливо в контексті розмови про наше обличчя - адже обличчя є самою відкритою частиною шкірних покривів, більше за інших схильною до дії зовнішніх чинників.

Давайте зберемо трохи статистики про шкіру. Отже наша шкіра це:
● ~5 мільйонів волосків по поверхні;
● загальна площа 1,5 кв.метра;
● 60% вологи;
● 100 пір на кожного кв.см.;
● 200 рецепторів на кожного кв.см.;
● середня товщина близько 1-2 міліметрів;
● в середньому 18 кг ороговілої і знову заміненої шкіри впродовж життя людини.

Цикл оновлення здорової, молодої, зволоженої шкіри складає 28 днів. Швидкість процесів обміну сповільнюється з віком, що і викликає природне старіння шкіри. Повністю уникнути старіння шкіри неможливо, але можна максимально уповільнити цей процес. Для цього необхідно допомогти шкірі виконувати свої основні функції: самооновлення, дихання, захист, живлення, терморегуляцію, зволоження. 

Продукція 4ever Skin Naturals комплексно підходить у вирішенню питання допомоги шкірі по виконанню цих функцій, забезпечуючи ніжний, натуральний і якісний підхід, максимально уповільнюючи ефект природного старіння шкіри

За схожими тегами

Коментарі

Залиште Ваш коментар