Офіційні каталоги косметики

Дана сторінка містить офіційні каталоги косметики асортименту, представленого в інтернет магазині 4ever-cosmetics (.pdf формат)

Каталог косметики 4ever Skin Naturals:

4ever Skin Naturals

4EVER SKIN NATURALS - еЛЕКТРОНиЙ КАТАЛОГ

4EVER SKIN NATURALS - PDF

Нова продукція 2018

4Ever Skin Naturals - це один з кращих в світі брендів, якщо мова йде про рослинну косметику. Адже ми використовуємо тільки 100% натуральні екстракти ексклюзивних рослин (готукола, сандал, алое вера, венівель, нім, кокосова олія, аргана і ін.) Ці трави були використані в Аюрведі протягом більше тисячі років, і сьогодні ми представляємо їх з наукової точки зору і з використанням сучасних технологій, зберігаючи і примножуючи терапевтичну цінність і вікові знання народних мудреців Аюрведи. Ми переконані в тому, що перегорнувши наші офіційні каталоги косметики і вже після першого знайомства з нашою продуктовою лінійкою, Ви відразу ж оціните її високу якість і ефективність і захочете повернутися до нас знову! 

Каталог косметики Derma Pro:

Derma Pro

Derma Pro - електроний каталог

DERMA PRO - PDF

Derma Pro - спеціально розроблений професійний асортимент засобів для догляду за шкірою і волоссям від ТМ 4Ever Skin Naturals. Після декількох років великих наукових досліджень і розробок, ця бездоганна серія продуктів виготовляється з використанням Швейцарських препаратів, мінеральних масел, екстрактів лікарських рослин з полів Шрі-Ланки. Подивившись офіційні каталоги косметики лінійки продукції Derma Pro по догляду за шкірою і догляду за волоссям, читач відразу ж зрозуміє, що представлена ​​продукція прагне бути в авангарді професійної індустрії краси та догляду за волоссям, пропонуючи своїм клієнтам науково передові рішення з багатим поєднанням шрі-ланкійських трав.

Навіщо потрібен каталог косметики?

Перш за все - це зручно. Каталог косметики можна роздрукувати, щоб завжди мати при собі актуальний опис продукції, а також знати і розуміти ефект від її застосування. По-друге - це лаконічно. Каталог косметики надає найбільш важливі вичавки про товари, що дозволяє економити час. По-третє - це надійно. Адже збережений локально файл pdf дає гарантію, що каталог косметики буде під рукою в будь-який необхідний час.