Про компанію

Про компанію 4ever skin naturals

Бренд "4EVER" (4rever Skin Naturals) є унікальним прикладом того, як знання і практики стародавнього світу можуть гармонійно взаємодіяти з сучасними технологіями та інноваціями, що виражається у виробництві косметики світового рівня. Ми використовуємо тільки 100 % натуральні рослинні інгредієнти, що робить нашу продукцію однієї з найбільш здорових і безпечних брендів, представлених на ринку косметики. Ми використовуємо тільки найкращі інгредієнти. Компанія використовує тільки сертифіковані природні багатства, вирощені на локальних плантаціях компанії або придбані у кращих виробників.

Основні постулати компанії

Історія

Заснована в 2006 році пані Чандани Бандара , однією з провідних експертів краси Шрі - Ланки, в даний час 4ever є одним з найбільших виробників косметики на основі чудодійних рослин Шрі - Ланки.

Тепер, 4ever є одним з лідерів на ринку косметики Шрі - Ланки , надаючи продуктовий портфель більш ніж на 70 найменувань. Крім цього, безперервні дослідження , спрямовані на постійне поліпшення якості існуючих і розробкою нових формул, обіцяють розширити даний асортимент ще більше.

Варто відзначити, що продукція компанії 4ever набула широкої популярності не тільки в Шрі - Ланці, а й в Азії та Європі.

Бренд 4ever сертифікований відповідно до міжнародних стандартів ISO, а також неодноразово удостоювався отримання престижних винагород. Детальніше про сертифікати

Місія

Бренд 4ever skin naturals є одним з кращих в світі , коли мова йде про трав'яні косметичні продукти, які засновани на 100 % натуральних складниках.

Наше завдання - познайомити українських красунь з дивовижним світом косметики Шрі-Ланки і допомогти Вам на власному досвіді переконатися в найвищому рівні якості та ефективності продукції цієї дивовижної країни.

Профайл компанії