Сертифікати якості та Винагороди Про компанію

ISO сертифікація

ISO сертифікація

Міжнародний стандарт якості продукції
GMP сертифікація

GMP сертифікація

Міжнародний стандарт якості виробництва

HACCP сертифікація

HACCP сертифікація

Міжнародний стандарт ефективності виробництва
HALAL сертифікація

HALAL сертифікація

Міжнародна сертифікація мусульманського світу

Сірья Сіндха сертифікація

Сірья Сіндха сертифікація

Вищий стандарт якості Шрі-Ланки
4EVER є компанією , сертифікованої за європейськими й азіатським стандартам ISO 9001: 2008 и GMP.
Даний факт підтверджує , що продукція виготовляється з дотриманням міжнародних санітарно - гігієнічних умов і стандартів і гарантує , що вся продукція має найвищю якість.
Також 4ever продукти були сертифіковані і схвалені Міністерством Міністерством нагляду за медичними і косметичними препаратами (CDDA) Шрі - Ланки, поряд з багатьма іншими сертифікатами від різних органів охорони здоров'я по всьому світу .
Крім того, продукція компанії може похвалитися логотипом "Ganna Ape De", якого удостоєні тільки обрані виробники Шрі - Ланки, що посвідчує те, що виробництво продукції здійснюється з використанням переважно місцевої сировини.
Також, 4ever, спільно з Інститутом народної медицини (ММВ) університету Коломбо, (Шрі - Ланка) підписали Меморандум створення платформи досліджень по разрабокті і інновацій в продукції косметичного і медичного характеру.
Як знак визнання досягнень в індустрії краси, бренд 4ever отримав безліч нагород в недавньому минулому. Найбільш значні з них є срібні і золоті нагороди (2011, 2012) для великомасштабних заводів Шрі - Ланки.