Інгредієнти  Про компанію

Інгредієнти, що використовуються в продукції ч.1
Інгредієнти, що використовуються в продукції ч.2

Опис інгредієнтів

Нім (Маргоза) - це рослина, яка чинить вражаючу дію на шкіру. Має антибактеріальні, антиразитарными, протигрибковими, а також протизапальними властивостями, які допомагають Вашій шкірі позбавитися від проблем, що часто зустрічаються. Ним є засобом №1 для тих хто зазнає проблеми вугрового висипу.

Куркума - ця спеція (прянность) широко відома як антисептик, а також як очищаючий засіб для шкіри. Допомагає позбавитися від вугрових висипань і чорних точок. Закриває (звужує) пори, позбавляє від вугрового висипу і зменшує прояви вугрових шрамів.

Венівель - ця рослина росте в густих лісових районах Шри-Ланки. Має сильну протизапальну дію і використовується для очищення шкірних висипань.

Французькі водорості багаті вітамінами, мінералами, мікроелементами, амінокислотами, які зволожують і зміцнюють шкіру. Їх природні протизапальні засоби допомагають нівелювати шкірні висипання.

Олія чайного дерева - є натуральною альтернативою хімічній речовині бензоилпероксид, яка дуже часто використовується для очищення шкіри. Антибактеріальний протигрибковий і противірусний засіб.

Екстракт квітки троянди - містить масу вітамінів, мінералів, антиоксидантів, і має протизапальну дію. Заспокоює шкіру і допомагає удосконалювати її текстуру. А також має потужний підтягуючий ефект.

Ягідки нелі ( з дерева Амла ) - є ефективним засобом для зменшення прищів ( вугрів ), і контролюють баланс жирності шкіри. Містять більшу кількість вітаміна С і стимулюють вироблення колагену. Це робить шкіру м'якою та сприяє зменшенню пір.

Евкаліпт - рослина, аромат якої має імуномодулюючу дію, зміцнює природний захист організму і полегшує дихання при запальних процесах. Рослина володіє антимикробними і цілющими властивостями.

Тамаринд - насіння фруктів - здорова і натуральна альтернатива гіалуронової кислоти. Дуже добре зволожує і розгладжує зморшки. Цей антиоксидант нейтралізує (звільняє) вільні радикали, і захищає клітини від ушкоджень, сприяючих ранньому старінню шкіри.

Сандалове дерево - рослина, деревина якої використовується для загоєння ран. Цей антибактеріальний засіб від прищів, вугрів. Сприяє вирівнюванню текстури шкіри після рубців і шрамів від вугрового висипу.

Алое Вера - органічна рослина, яке збирають в Шри-Ланці і використовують як основний інгредієнт у більшості наших продуктів в натуральній формі (не у порошкоподібному виді). Це антибактеріальний зволожувач, який ефективно очищає і зберігає шкіру і насичує (живить) її вітамінами С і Е. Це сприяє підвищенню пружності шкіри.

Щитолисник - однорічна рослина, яка є потужним засобом для загоєння шкірних ран. Зменшує проблеми варикозу шляхом зміцнення капиляров. Це сильнодіючий засіб для щоденного використання проти старіння шкіри.

Огірок - овоч, який містить таку ж кількість води як і шкіра людини. Заспокоює, пом'якшує і в теж час ефективно очищає шкіру.

Кокосова олія - багата протеїнами і вітамінами, є анти-оксидантом і допомагає захистити шкіру від видимих проявів старіння. Загоює невеликі тріщини і активно живить шкіру.

Гібіскус - рослина, квітка якої є природним анти-оксидантом, м'яко очищає і розгладжує шкіру. Натуральне джерело альфа-оксикислоти, яка покращує еластичність і пружність Вашої шкіри.

Кокосова трава (Сить) - багаторічна трав'яниста рослина, яка природним чином освітлює шкіру і є прекрасною альтернативою гидрохионным кремам (для видалення пігментних плям).