ПартнерамБажаєте купити натуральну косметику оптом!

4ever cosmetics - ексклюзивний дистриб'ютор натуральної косметики найбільшого виробника Шри-Ланки, торгового дому 4rever Skin Naturals,  пропонує не лише широкий вибір високоякісної продукції клієнтам, але і дуже вигідні можливості по розвитку бізнесу.

Ми відкриті для будь-яких пропозицій до співпраці у сфері косметики по відходу і професійного салонного бізнесу. інтернет-магазину або ж власником единственног

Якщо ви - власник салону краси, манікюрного салону або перукарні, то ми можемо запропонувати вам гуртові ціни на замовлення товару і регулярні постачання нашої продукції.

Якщо ви - власник магазину, інтернет-магазину, тематичної сторінки в соц. мережах або інших оптово-роздрібних майданчиків, то ми допоможемо розробити найбільш доцільний вид співпраці, який підійде саме Вам.

Нам важливий кожен клієнт, тому ми однаково уважно розглянемо будь-які пропозиції, незалежно від того, чи є ви представником міжнародної корпорації, хазяїном інтернет-магазину або ж власником єдиного салону краси, манікюрного салону або перукарні.

Гнучка система оптових знижок і продукція найвищої якості не зможуть залишити Вас байдужими!

Висилайте свої пропозиції на електронну адресу info@4ever-cosmetics.com.ua, або дзвоните на номери телефонів, які указанны в розділі "Контакти".

4ever cosmetics manufacturing